044 766 5050

Yhteys­tiedot

ME-Perustukset Oy

myynti@me-perustukset.fi
044 766 5050

Posti­osoite

ME-Perustukset Oy
Otsotie 4
01900 Nurmijärvi
Tähän osoitteeseen ei laskuja

Y-tunnus: 2184576-6

Verkko­laskutus

Verkko­laskutus­osoite: 003721845766
Verkko­lasku­operaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjä­tunnus: E204503

Sähkö­posti­lasku­osoite

MEPerustukset.FI.P.110197-1@docinbound.com

Paperiset laskut

ME-Perustukset Oy
PL 71910
00021 LASKUTUS

Pankki­yhteys

IBAN: FI 6712 1530 0014 1898
BIC: NDEAFIHH

Ota yhteyttä / pyydä tarjous

    * pakollinen

    (max. 8mb)

    Tieto­suoja­seloste

    Yhteystiedot

    Palkat / henkilöstö­vastaava

    Kaisa Kolmonen

    äitiyslomalla
    asiakaspalvelu

    044 766 5065
    kaisa.kolmonen@me-perustukset.fi

    Sari Koivunen

    asiakaspalvelu

    044 766 5065
    sari.koivunen@me-perustukset.fi

    Myynti, yksityis­asiakkaat

    Petteri Koivisto

    041 730 2715
    petteri.koivisto@me-perustukset.fi

    Myynti, yritys­asiakkaat ja rakennus­liikkeet

    Olli Lehtorinne

    045 157 9907
    olli.lehtorinne@me-perustukset.fi

    Janne Pahkakangas

    044 766 5051
    janne.pahkakangas@me-perustukset.fi

    Työn­johto

    Ville Mattila

    työpäällikkö
    paikallavalut

    044 356 7471
    ville.mattila@me-perustukset.fi

    Christian Söderling

    työpäällikkö
    paikallavalut

    044 766 5061
    christian.soderling@me-perustukset.fi

    Mikael Kujala

    toimitusjohtaja
    maanrakennus

    044 081 0720
    mikael.kujala@me-perustukset.fi

    Anssi Tarvainen

    työnjohtaja, Jyväskylä

    044 783 2199
    anssi.tarvainen@me-perustukset.fi

    Jani Laakso

    työnjohtaja
    paikallavalut

    045 8010 999
    jani.laakso@me-perustukset.fi

    Juhani Järvinen

    työnjohtaja
    paikallavalut

    040 777 2126
    juhani.jarvinen@me-perustukset.fi

    Jani Kalajanniska

    työnjohtaja
    maanrakennus

    041 730 5668
    jani.kalajanniska@me-perustukset.fi

    Laskenta

    Antti Heiskanen

    maanrakennus

    045 808 9393
    antti.heiskanen@me-perustukset.fi

    Vesa Kälkäinen

    paikallavalu

    044 766 5060
    vesa.kalkainen@me-perustukset.fi

    Tehdas

    Jussi Mattila

    tehtaanjohtaja / hallinto

    0400 571 226
    jussi.mattila@me-perustukset.fi

    Ville Yli-Juuti

    tuotantopäällikkö

    0400 602 352
    ville.yli-juuti@me-perustukset.fi

    Hallinto

    Mikael Kujala

    toimitusjohtaja

    044 081 0720
    mikael.kujala@me-perustukset.fi

    Jussi Mattila

    tehtaanjohtaja / hallinto

    0400 571 226
    jussi.mattila@me-perustukset.fi

    Tuija Kujala

    osto- ja myyntireskontra / hallinto

    044 336 2334
    tuija.kujala@me-perustukset.fi

    KOKONAIS­VALTAINEN MAHTI-PALVELU

    Rakennuttajien tarpeiden ymmärtämisestä ja vahvasta osaamisesta syntyi ainutlaatuinen MAHTI-palvelu.
    MAHTI-palvelu tarjoaa pohja- ja betonirakentamisen ratkaisut kiinteään hintaan.